Aktualności

OPTIMUS Mini NAS już w sprzedaży

Na rynek trafił właśnie OPTIMUS Mini NAS i3, dysk sieciowy Network Access Server Ten kompaktowych rozmiarów mini komputer, który z łatwością zmieści się pod, jak i na biurku, może służyć jako serwer lub NAS. Umożliwia on instalację nawet do 9 dysków w konfiguracji RAID.

Nowe oblicze marki OPTIMUS

OPTIMUS, marka należąca do Grupy Kapitałowej AB - największego dystrybutor IT, RTV/AGD oraz elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej, rozszerza swoją ofertę komputerów desktopy z linii: e-sport oraz e-sport eXtreme.

OPTIMUS wspiera działania Uniwersytetu Przyrodniczego

Sprzęt marki Optimus został wykorzystany w projekcie badawczym Sandy Station realizowanym przez Uniwersytet Przyrodniczy.

Optimus z certyfikatem Gold Partner Asus.

Miło nam poinformować że Optimus otrzymał partnerstwo „Gold Partner Asus” w zakresie rozwiązań biznesowych.

Dedykowane rozwiązania dla służby zdrowia

Rodzina produktów Optimus powiększyła się o urządzenia dedykowane dla szpitali i specjalistycznych przychodni medycznych – Optimus Medical.

Ruszyła kampania internetowa i prasowa

Trwająca kampania promuje reaktywację marki Optimus, a w szczególności rozbudowę sieci franczyzowej dla małych i średnich integratorów IT.

Optimus wraca do gry!

AB S.A. dokonała zakupu praw do marki Optimus, powołując do życia Optimus Sp. z o.o. Nowatorski projekt wrocławskiej firmy zakłada zbudowanie sieci franczyzowej dla małych i średnich integratorów IT.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »