Centrum Kompetencyjne przechodzi do Optimusa

Centrum Kompetencyjne przechodzi do Optimusa

Centrum Kompetencyjne działające przy Optimus zostało wyodrębnione z ośrodka szkoleniowego AB S.A. wraz z jego dorobkiem naukowym i materialnym.

 Od 1 października 2014 roku Centrum przeszło w struktury Optimus i zmieniło swoją nazwę na Optimus Centrum Kompetencyjne.
Ideą Centrum Kompetencyjnego Optimus jest przekazanie wiedzy i rozwiązań w teorii i praktyce odnośnie najnowszych technologii IT, a także podniesienie kwalifikacji w zakresie kompetencyjnym.

Realizacja tej misji jest możliwa dzięki dostępowi do nowoczesnych technologii wynikającemu z bliskiej współpracy z czołowymi producentami rozwiązań IT. Wyposażenie naszych laboratoriów i infrastruktura sal szkoleniowych zapewnia komfortowe warunki edukacyjne i umożliwia organizację szkoleń w formie wykładów, warsztatów i ćwiczeń praktycznych. Każdorazowo laboratoria są przygotowywane pod kątem sprzętowym zgodnie z wymaganiami tematyki poruszanego zagadnienia.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »