Kontakt

 

OPTIMUS Sp. z o.o.

ul. Europejska 4

55-040 Magnice

 

NIP: 895-202-40-12
REGON: 022218437

 

Infolinia

0 801 111 195


Call Center

Informacje ogólne
tel. +48 71 32 40 500
info@optimus.pl

 

Kontakt handlowy
Nawiązywanie współpracy

Grzegorz Kwiatkowski
Brand Manager OPTIMUS
tel. 695 950 374
grzegorz.kwiatkowski@ab.pl

 

Szkolenia
Joanna Owczarek

OPTIMUS Training Coordinator
szkolenia@optimus.pl

 

 

Zapytania ofertowe, wyceny, przetargi

Marcin Mroziński

OPTIMUS Brand Manager (PC, Serwery)

Marcin.Mrozinski@optimus.pl


Michał Sitowski

Inżynier Systemowy - Serwery OPTIMUS

Michal.Sitowski@ab.pl

 

 

Wsparcie techniczne
wsparcie@optimus.pl

 

Zgłoszenia serwisowe
serwis@optimus.pl

 

Serwis On-site
onsite@optimus.pl

 

Kariera
kariera@optimus.pl

 

Marketing
marketing@optimus.pl


Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy
dla Wrocławia - Fabrycznej; Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000473843;
Kapitał Zakładowy: 4 000 000 PLN, Kapitał Wpłacony: 4 000 000 PLN

 

 
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »