Nowe oblicze marki OPTIMUS

Nowe oblicze marki OPTIMUS

OPTIMUS, marka należąca do Grupy Kapitałowej AB - największego dystrybutor IT, RTV/AGD oraz elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej, rozszerza swoją ofertę komputerów desktopy z linii: e-sport oraz e-sport eXtreme.OPTIMUS e-sport oferuje łącznie 8 konfiguracji, które doskonale wpisują się w potrzeby miłośników gier. Są to zarówno proste zestawy dla tzw. graczy amatorów (domowych), konfiguracje dla średnio zaawansowanych, jak i zestawy dla profesjonalistów oznaczone serią eXtreme. W komputerach OPTIMUS e-sport odnajdziemy topowe komponenty dedykowane do gamingu:

• procesory Intel od i3 do najmocniejszych procesorów i7 z serii k

• pamięci RAM od DDR3 do najwydajniejszych DDR4 Corsair Vengeance

• karty grafiki ASUS STRIX OC i TI

• stabilne zasilacze o mocy do 650W

• wszystkie komputery objęte są 36 miesięczną gwarancją oraz 12 miesięczną ochroną G-Data Internet Security

Premiera komputerów OPTIMUS z serii e-sport miała miejsce podczas jednej z najważniejszych imprez dla graczy komputerowych - Intel Extreme Masters, która odbyła się w dniach 4-6 marca 2016 r. w Katowicach. Tysiące fanów gier komputerowych, którzy odwiedzili katowicki Spodek, mogło osobiście się przekonać o zaletach i właściwościach nowych produktów legendarnej marki OPTIMUS.
Premiera linii Optimus e-sport jest pierwszą z planowanych nowości produktowych. Wkrótce pojawią się kolejne linie dedykowane do konkretnych grup odbiorców.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »