Polityka prywatności

Wydawcą serwisu internetowego www.optimus.pl ("Serwis") jest Optimus Sp. z o.o. ("Spółka"), z siedzibą we Wrocławiu (51-416), ul. Kościerzyńska 32.

 

Wszelkie prawa do Serwisu, w tym do jego elementów tekstowych i graficznych, układu stron Serwisu oraz iinnych elementów są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Korzystanie z treści umieszczonych w Serwisie nie oznaczana bycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do utworów, czy baz danych w nim zawartych. Użytkownik może korzystać z tych utworów czy baz danych jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.Nr24,poz.83zpóźn.zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych(Dz.U.Nr128poz.1 402) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej  konkurencji (Dz.U.93.47.211zpóźn.zm.).Wszczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest dokonywane w celach komercyjnych i bez uprzedniej pisemnej zgody Spółki  kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub  w inny sposób jakiejkolwiek części Serwisu w całości lub części.

 

Spółka nie odpowiada za politykę ochrony prywatnośc i innych stron internetowych, zarówno tych dostępnych dla użytkown ików dzięki linkom umieszczonymnastronachSerwisu,jakitych,które umieszczająlinkido Serwisu.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »