Sieć partnerska

Model biznesowy Optimus zakłada rozbudowę Sieci Partnerskiej w oparciu o małych i średnich integratorów aktywnie działających na rynku IT. Pozwala to na zwiększenie udziału w rynku przetargów i projektów informatycznych, które do tej pory były niedostępne dla rynku MSP. Głównym założeniem jest budowa przewagi konkurencyjnej dla uczestników sieci, dzięki możliwość dzielenia się kompetencjami i doświadczeniem w zaawansowanych projektach informatycznych.
Uczestnicy sieci mogą liczyć między innymi na specjalne warunki handlowe, ubezpieczeniowe oraz logistyczne, a także wsparcie marketingowe w kampaniach skierowanych do klientów końcowych.

Podstawowym założeniem dla Optimusa jest stworzenie Sieci Partnerskiej, która łącząc możliwości współpracujących ze sobą firm będzie wnosiła nową jakość na rynku IT. Służą temu zarówno nowe produkty, jak i usługi, dzięki którym Sieć Partnerska Optimus staje się rozpoznawalną w branży IT marką w kategorii Value-Added Partner Network.

Obecnie sieć skupia niemal 90 partnerów w całej Polsce i wciąż się rozbudowuje. Zapraszamy do współpracy firmy działające w branży IT, pragnące się rozwijać korzystając ze wsparcia jakie daje firma Optimus.

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt mailowy optimus@optimus.pl . Prosimy przesłać informacje o swojej firmie, zakresie działalności i planach rozwojowych. Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Państwem.

Zapraszamy do współpracy.


 
 
 
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »